top of page
Smart Pricing

Dynamiczne zarządzanie cenami wynajmu

Rentujemy wykorzystuje algorytm dynamicznej wyceny, który automatycznie pozycjonuje Twoje obiekty tak, aby były rezerwowane po najlepszej cenie we właściwym czasie.​

Zarabiaj więcej z wynajmu krótkoterminowego dzięki dynamicznej strategii cenowej

Ustalamy ceny wynajmu przy użyciu algorytmów na podstawie kompleksowych danych rynkowych i testów porównawczych, tak żeby Twój apartament zarabiał jak najwięcej.

W jaki sposób wycena dynamiczna działa inaczej niż wycena statyczna?

Dynamiczna wycena eliminuje żmudne zgadywanie, niepewność i stres powodowany przez statyczną wycenę. Ma możliwość zaspokajania popytu tam, gdzie jest - automatycznie zwiększając lub zmniejszając cenę Twojej oferty na podstawie danych historycznych i danych w czasie rzeczywistym, a wszystko to odbywa się codziennie.

Problem ze statycznymi cenami polega na tym, że albo pozostawia dużo pieniędzy na stole, albo wakaty pozostają zbyt wysokie. Dynamiczna wycena reaguje w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że maksymalizujesz przychody i obłożenie.

Jakie czynniki Rentujemy bierze pod uwagę przy ustalaniu ceny wynajmu.

Chociaż istnieją tysiące czynników, które można wykorzystać do określenia popytu w danym dniu, zidentyfikowaliśmy trzy najważniejsze, które konsekwentnie okazywały się prawidłowo mierzyć popyt:

  • Sezonowość

  • Popyt lokalny

  • Dzień tygodnia

Image by Douglas Sheppard

Co zyskujesz z Rentujemy

  • Kompleksowa obsługa najmu krótkoterminowego na portalach rezerwacyjnych Airbnb i Booking.com

  • Najniższa prowizja za zarządzanie Twoim apartamentem - 15% od przychodów

  • Indywidualny koordynator dla Twojego apartamentu, z którym zawsze możesz się skontaktować

  • Darmowe rezerwacje właścicielskie do 160 dni w roku

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page