top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Rozpoczynamy świadczenie usług zarządzania najmem krótkoterminowym we Wrocławiu!


Rentujemy.pl - Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Gdańsk, Gdynia, Sopot
Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Wrocław

Rentujemy.pl, firma oferująca usługi zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z radością ogłasza rozpoczęcie działalności na terenie Wrocławia.


Wrocław, miasto bogate w historię, z urokliwymi zaułkami i kulturalnym dziedzictwem, przyciąga nie tylko turystów, ale również cyfrowych nomadów. Jako jedno z najbardziej malowniczych miast w Polsce, Wrocław oferuje unikalne połączenie tradycji i nowoczesności, co czyni je idealnym miejscem dla osób poszukujących inspiracji i spokoju w pracy.


"Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozszerzenia naszych usług na rynek wrocławski, który jest już piątym regionem, po Warszawie, Łodzi, Trójmieście oraz Krakowie, wspieranym przez Rentujemy" - mówi Liya Akhramovich, współzałożyciel Rentujemy.pl. "Widzimy ogromną szansę na świadczenie naszych profesjonalnych i niezawodnych usług zarządzania krótkoterminowym wynajmem właścicielom nieruchomości we Wrocławiu, którzy pragną zwiększyć zyski ze swoich inwestycji, zapewniając jednocześnie bezpieczną opiekę nad swoimi nieruchomościami".


Usługi Rentujemy.pl obejmują inserowanie i zarządzanie nieruchomościami na popularnych platformach rezerwacyjnych, takich jak Airbnb i Booking.com, obsługę komunikacji z gośćmi, usługi sprzątania i konserwacji oraz zarządzanie dochodami.


Dzięki konkurencyjnemu poziomowi prowizji, właściciele nieruchomości we Wrocławiu mogą oczekiwać większych dochodów ze swoich inwestycji, korzystając jednocześnie z profesjonalnych usług zarządzania.

O Planach Biznesowych RENTUJEMY

O własnej platformie rezerwacyjnej

Nasz rozwój we Wrocławiu współgra z wprowadzeniem dedykowanej platformy dla cyfrowych nomadów - RENTUJEMY.COM. Ta inicjatywa umożliwia nam stworzenie jeszcze lepszego środowiska dla podróżujących, którzy cenią sobie elastyczność, komfort i nowoczesne podejście do życia i pracy. Wkrótce wprowadzimy również członkostwo RENTUJEMY GOLD dla gości, co zwiększy retencję gości i lojalność wobec marki. Nasze członkostwo będzie oferować ekskluzywne korzyści, takie jak preferencyjne ceny, specjalne promocje i dostęp do unikalnych doświadczeń podróżniczych, a dla właścicieli zapewni wyższe obłożenie. Będziemy dążyć do budowania społeczności pasjonatów podróży, którzy cenią sobie wyjątkowe doświadczenia i wysoką jakość usług. Z członkostwem RENTUJEMY, nasi goście będą mogli cieszyć się jeszcze bardziej satysfakcjonującymi podróżami i korzystać z wyjątkowych przywilejów podczas każdego pobytu. Warto podkreślić, że dodanie każdego nowego miasta do naszej sieci nie tylko dodaje wartości dla podróżujących, ale także wspiera rozwój innych regionów, w których już działamy. Nasza ekspansja na kolejne rynki umożliwia podróżnym korzystanie z naszych usług w coraz większej liczbie miejsc, co z kolei sprzyja promocji różnorodności turystycznej i kulturalnej w Polsce. Dodając Wrocław do naszej oferty, nie tylko umożliwiamy podróżującym odkrywanie tego pięknego miasta, ale także wspieramy naszych partnerów i właścicieli nieruchomości w innych regionach, gdzie działamy. Dzięki temu nasza platforma staje się jeszcze bardziej wszechstronna i atrakcyjna dla podróżnych, zachęcając ich do eksploracji różnych zakątków Polski.

O Konkurencji z Airbnb i BookingCom


RENTUJEMY.COM - Własny Portal RENTUJEMY przeznaczony dla Digitalnych Nomadów
RENTUJEMY.COM - Własny Portal RENTUJEMY przeznaczony dla Digitalnych Nomadów


"Z rozszerzaniem naszej oferty zbliżamy się stopniowo do punktu, w którym zaczniemy konkurować z platformami rezerwacyjnymi takimi jak Airbnb lub Booking.com. Ta konkurencja musi oczywiście wiązać się z dużym wyborem apartamentów w naszej ofercie - kilka set apartamentów, jednak już teraz rozpoczynamy kampanie reklamowe skierowane do nowej grupy gości, którzy zazwyczaj dokonują rezerwacji na zagranicznych portalach."


"Naszym unikalnym sprzedażowym punktem (USP) jest możliwość zagwarantowania naszego zweryfikowanego standardu w każdym z apartamentów - Airbnb lub BookingCom tego nie potrafi i nigdy nie wiadomo na co się trafi na tych platformach" - mówi Adrian Barwicki - założyciel RENTUJEMY. "Dzięki temu zapewniamy naszym gościom spokój i pewność co do jakości ich pobytu, co stanowi istotną wartość dodaną wśród konkurencyjnych platform. Nasz wysoki standard obsługi oraz skrupulatna selekcja apartamentów sprawiają, że Rentujemy staje się atrakcyjną alternatywą dla podróżnych poszukujących komfortu i pewności podczas swojego pobytu."


Dalszy Rozwój Planowany


"Cieszymy się z naszym startem we Wrocławiu! Jednakże, nie spoczywamy na laurach - już teraz pracujemy nad rozszerzeniem naszej działalności na kolejne miasta, w tym Poznań i Katowice. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować nasze usługi na terenie całej Polski. Jesteśmy podekscytowani możliwością poszerzenia naszej oferty, aby jeszcze więcej właścicieli mogło skorzystać z naszych profesjonalnych usług zarządzania najmem krótkoterminowym." - dodaje Judyta Kaczyńska, Dyrektor Ekspansji w Rentujemy.
Rentujemy.pl to firma świadcząca zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page