top of page
Image by Huy Nguyen

Najem Hybrydowy w Gdańsku

Maksymalizuj zyski z najmem krótkoterminowym w sezonie oraz najmem długoterminowego poza sezonem. Optymalne rozwiązanie i spokój ducha dla Twojego apartamentu w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni.

Zyski w sezonie, stabilny dochód poza sezonem

W ramach współpracy między firmami RENTUJEMY a M2RENT, właściciele mają możliwość elastycznego zarządzania swoimi nieruchomościami, łatwo zmieniając rodzaj najmu z krótkoterminowego na długoterminowy i odwrotnie. Ta współpraca otwiera nowe możliwości dla właścicieli mieszkań, którzy chcą maksymalizować zyski z wynajmu, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku oraz preferencji najemców.

Najem Hybrydowy - jak to działa?

Image by Clay Banks

1

Od 15 czerwca do 30 września Twój apartment jest wynajmowany krótkoterminowo

Od 15 czerwca do 30 września Twój apartament jest wynajmowany na krótkie terminy, co jest idealne dla turystów lub osób szukających tymczasowego zakwaterowania w sezonie letnim, gwarantując lepsze ceny wynajmu w porównaniu do innych okresów roku.

2

Od 1 paźdzernika do 15 czerwcaTwój apartment jest wynajmowany długoterminowo

Od 1 października do 15 czerwca preferujemy wynajem długoterminowy. Jeśli nie uda się znaleźć stałego najemcy, automatycznie przełączamy ofertę na wynajem krótkoterminowy, maksymalizując potencjał zarobkowy Twojej nieruchomości.

3

Zmiany pomiędzy dwoma najmem krótkoterminowym i długoterminowym są koordynowane przez RENTUJEMY i M2RENT

Zarządzamy wszystkimi przejściami pomiędzy kolejnymi najmami, w tym organizacją sesji zdjęciowych, co zapewnia płynność działania i minimalizuje okresy, kiedy nieruchomość pozostaje niezajęta.

Specjalna Oferta dla Gdańska

Gdańsk, Sopot i Gdynia charakteryzują się dużą sezonowością: w okresie letnim obserwujemy w Trójmieście wysokie obłożenie i ceny za dobę w najmie krótkoterminowym, natomiast poza sezonem - znacznie mniejsze. Dzięki współpracy firm RENTUJEMY i M2RENT, rozwiązujemy ten problem poprzez zastosowanie najmu hybrydowego, który optymalizuje zarówno obłożenie, jak i rentowność nieruchomości przez cały rok.

Wspólna Sesja Zdjęciowa i Przekazanie Mieszkania

Kluczowym elementem współpracy jest dzielenie się sesją zdjęciową, co pozwala na profesjonalne przedstawienie oferty wynajmu w obu modelach - zarówno krótko-, jak i długoterminowym. Przekazanie mieszkania odbywa się w sposób zorganizowany, zapewniając płynne przejście między różnymi rodzajami najmu i minimalizując okresy, w których nieruchomość pozostaje niezajęta.

Najem Hybrydowy

Specyfiką rynków sezonowych jest możliwość stosowania najmu hybrydowego, który łączy w sobie korzyści wynajmu krótko- i długoterminowego. W sezonie letnim, gdy popyt na mieszkania wakacyjne jest wysoki, nieruchomości są oferowane w modelu krótkoterminowym. Poza sezonem, aby zapewnić ciągłość dochodów, mieszkania można wynajmować na dłuższe okresy. To rozwiązanie pozwala właścicielom na optymalizację zarobków z nieruchomości, jednocześnie dostosowując ofertę do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb najemców.

Oszczędność Czasu

W ramach współpracy Rentujemy i M2Rent kładą duży nacisk na automatyzację procesów zarządzania najmem, co znacząco oszczędza czas właścicieli nieruchomości. Systemy te pozwalają na łatwe przełączanie między najmem krótko- i długoterminowym, co eliminuje potrzebę ręcznego zarządzania ogłoszeniami i umowami najmu. Automatyzacja wprowadzania danych, obsługi płatności oraz komunikacji z najemcami znacznie upraszcza cały proces, umożliwiając właścicielom skupienie się na innych aspektach swojej działalności lub osobistych zainteresowaniach.

Usprawnienie Obsługi Zmian Najmu i Dostępności

Dzięki elastycznemu modelowi współpracy, właściciele mogą łatwo zarządzać zmianami w dostępności nieruchomości, przekształcając najem krótkoterminowy w długoterminowy i odwrotnie, w zależności od potrzeb rynku i osobistych preferencji. Proces ten jest znacznie uproszczony dzięki zautomatyzowanym narzędziom, które pozwalają na szybkie aktualizacje i minimalizują czas potrzebny na zarządzanie nieruchomościami.

Familienbesichtigungshaus

Zarządzanie Najmem Hybrydowym

Masz więcej pytań?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które często dostajemy. Wszystko podsumowaliśmy na jednej stronie!

Image by Douglas Sheppard

Co zyskujesz z Rentujemy

  • Kompleksowa obsługa najmu krótkoterminowego na portalach rezerwacyjnych Airbnb i Booking.com

  • Najniższa prowizja za zarządzanie Twoim apartamentem

  • Indywidualny koordynator dla Twojego apartamentu, z którym zawsze możesz się skontaktować

  • Darmowe rezerwacje właścicielskie do 160 dni w roku

Apartments for Digital Nomads - Discover Your Home on the Go with Poland's Premier Digital Nomad Rental Portal.

Zarezerwuj sam

W przeciwieństwie do większości naszych konkurentów, RENTUJEMY to nie tylko firma rezerwacyjna. Starannie dobieramy nasze lokalizacje. Sami obsługujemy wszystkie nasze apartamenty. Dlatego naszym Gościom gwarantujemy najwyższą jakość i standardy. Jesteśmy tu dla Ciebie. Aby pobyt u nas był jak w domu.

bottom of page