top of page

Oferty Pracy

Content Manager / Social Media Manager (m/f)

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad treściami stron internetowych rentujemy.pl w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej

  • Opieka nad własnym portalem rezerwacyjnym przy użyciu systemu CRM

  • Uzyskanie biznesowych rezultatów poprzez optymalizację i rozbudowę podstron

  • Prowadzenie działań PR-owych w obrębie portali społecznościowych oraz stron WWW.

  • Współpraca nad kampaniami marketingowymi i kontrola jakości

Wymagania:

  • Kreatywność

  • Doświadczenie w pracy Content Managera

  • Bardzo dobra / natywna znajomość języka polskiego oraz angielskiego

  • Opcjonalnie: Doświadczenie w pracy w sektorze nieruchomości;

  • Opcjonalnie: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie - warunek konieczny do współpracy z grupą kapitałową).

Oferujemy:

  • Stałe miejsce pracy

  • Scieżkę rozwoju w szybko rozwijającej się i innowacyjnej firmie real estate/fintech

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię za dobrze wykonywaną pracę

  • Pracę na pełny etat oraz warunki zatrudnienia dostosowane do potrzeb;

  • Dużą autonomię w działaniu;

  • Praca zdalna w 100%;

Jesteś zainteresowana/y ofertą pracy?
Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy sie z Tobą wkrótce.

bottom of page