top of page

Oferty Pracy

Financial Controler / Finance Manager - Invest Platform

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i monitorowanie wykonanywania miesięcznych wypłat do inwestorów;

  • Koordynacja i wsparcie metodologiczne w procesie samooceny ryzyka operacyjnego;

  • Okresowa kontrola, wskazywanie i rekomendowanie obszarów do optymalizacji w zakresie cen wynajmu nieruchomości pod naszą opieką;

  • Weryfikuje przestrzeganie prawa w zakresie zawieranych umów, stanowi nadzór nad zgodnością z prawem działalności inwestycyjnej;

  • Współuczestniczenie w opracowaniu i opiniowaniu procesów realizowanych w Zespole i regulacji wewnętrznych z nimi związanych;

  • Opracowywanie i trakowanie wewnętrznych KPIs;

  • Przygotowywania okresowego reportingu dla inwestorów Rentujemy;

  • Raportów na temat zdarzeń związanych z działalnością przedsiębiorstwa;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - kierunki związane z bankowością i finansami;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie - warunek konieczny);

  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów;

  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej;

  • Opcjonalnie: Doświadczenie w pracy w sektorze nieruchomości;

  • Opcjonalnie: Doświadczenie w pracy w sektorze nieruchomości - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie - warunek konieczny do współpracy z grupą kapitałową).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;

  • Scieżkę rozwoju do pozycji CFO w szybko rozwijającej się i innowacyjnej firmie real estate/fintech

  • Pracę na pełny etat oraz warunki zatrudnienia dostosowane do potrzeb;#

  • Możliwy współudział w firmie

  • Dużą autonomię w działaniu;

  • Praca zdalna w 100%;

Jesteś zainteresowana/y ofertą pracy?
Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy sie z Tobą wkrótce.

bottom of page