top of page

Znajdź pracę, aktualne oferty - praca sprzątanie Warszawa

Pracownik do sprzątania apartamentów

Jesteśmy firmą zajmującą się zarządzaniem apartamentów w wyna - Rentujemy.pl. Działamy w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Krakowie. Zajmujemy się przygotowaniem apartamentów do pobytów gości w najmie krótkoterminowym.

Płacimy Ci tygodniowo na kartę debetową, którą dostajesz od Rentujemy

Sam układasz sobie grafik
i miejsce pracy

Język polski nie jest potrzebny

25-30 zł brutto za godzinę pracy, minimalnie 3 godziny pracy.

Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę

OLX - Praca Warszawa sprzątanie

Poszukiwanie nowej pracy często spędza nam sen z powiek. Na uwagę zasługuje praca w firmie zarządzającej wynajmem krótkoterminowym, która daje wiele możliwości. Ekipa w Rentujemy wprowadzi nas w cały proces, oferując wsparcie na każdym etapie rozpoczynania pracy. Faktem jest, że praca sprzątanie Warszawa wymaga zaangażowania pracownika i odpowiedniej motywacji. To praca fizyczna, w której stosowane są odpowiednie narzędzia i środki czystości. Jeśli prędzej pracowaliśmy przy takich zadaniach, z pewnością będzie nam łatwiej. W tej sytuacji trzeba działać z precyzją i dokładnością, tak aby klient był zadowolony. Sprzątanie Warszawa praca polega na wykonywaniu różnorodnych czynności. Jednego dnia sprzątamy cały dom, a kolejnego pierzemy tapicerkę i czyścimy pojazdy. Poza tym ekipa sprzątająca zajmuje się sprzątaniem po remoncie, porządkowaniem biur, czy nawet różnymi pracami domowymi.


Praca sprzątanie Warszawa — zarobki

OLX praca Warszawa sprzątanie to bardzo często wyszukiwana kwestia w sieci. Jak wyglądają zarobki w firmie sprzątającej Rentujemy? Pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od kilku aspektów, wypłacane co tydzień. Za godzinę otrzymamy 25-27 złotych. Ogromnym atutem jest to, że pracownik sam wybiera dogodny czas i dane dzielnice, w których chce pracować. Można zatem dorabiać do domowego budżetu weekendami i wieczorami, zgodnie ze swoimi potrzebami. Poza tym, szybkie zatrudnienie daje pewność, że zarobimy dodatkowe pieniądze. Jeśli będziemy pracować przykładowo 6 godzin na dzień (dwa sprzątania), uzyskamy ponad 125 złotych zarobku, co jest bardzo dobrym wynikiem. Oczywiście zarobek jest też zależny od danego zlecenia. Za trudne i wymagające prace uzyskamy więcej pieniędzy. Praca dorywcza sprzątanie Warszawa to ciekawa opcja dla osób, które poszukują zarobku.


Praca dorywcza sprzątanie Warszawa

Firma sprzątająca Rentujemy działa w wielu polskich i zagranicznych miastach. Zajmuje się głównie sprzątaniem w biurach, domach, po remoncie, czy też obsługą masowych imprez. Praca Warszawa sprzątanie jest jednoznaczna z elastycznym harmonogramem. Samodzielnie możemy wybrać, kiedy pracujemy. Język polski nie jest tutaj potrzebny, a firma zapewnia wszelkie środki czystości, sprzęty i materiały szkoleniowe. W zasadzie od razu można zacząć pracę, wypełniając formularz i zgłaszając swoją kandydaturę. Jakie zalety ma praca sprzątanie Warszawa? Otrzymujemy cotygodniowe wypłaty i elastyczny grafik. Nie ma tutaj żadnych szefów, a pracownik od razu wie, ile zarobi na zamówieniu. Podczas wykonywania zadań można słuchać ciekawych podcastów. Jedynie raz w tygodniu należy stawiać się w biurze. W efekcie mamy oficjalną pracę i dochód, który pozwoli godnie żyć. Nie ma mowy o okresie próbnym, czy też płatnych szkoleniach. Jak widzimy, praca dorywcza tego typu pozwala uzyskać wolność i niezależność. Swobodnie dysponujemy swoim czasem, ciesząc się wygodą. W profesjonalnej firmie czujemy się doceniani na każdym kroku. Rentujemy to doskonałe miejsce do pracy dla osób starszych i młodszych.

bottom of page