top of page

Dyrektor regionalny Wrocław

Wrocław, Poland

Typ pracy / umowy

Franczyza

Zakres obowiązków:

  • Onboarding nowych apartamentów, koordynacja z klientem, koordynacja przygotowań i przygotowanie inseratów na platformy rezerwujące

  • Koordynacja sprzątania objektów w zarządzaniu firmy Rentujemy

  • Opieka nad treściami publikowanymi na portalach rezerwacyjnych i ich stała optymalizacja

  • Okresowa kontrola jakości apartamentów i propozycje ulepszeń

  • Koordynacja napraw i ulepszeń w apartamentach

  • Stała osoba kontaktowa dla klientów Rentujemy

  • Prezentacja usług oferowanych przez Rentujemy i wyjaśnienie ich korzyści dla potencjalnych klientów, w tym przede wszystkim odpowiedzenie na pytania i wątpliwości klienta oraz udzielenie szczegółowych informacji na temat oferowanych usług i umawianie spotkań z ekspertami ds wynajmu krótkoterminowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w najmie krótkoterminowym na Airbnb oraz Bookingu (także jako gość)

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne pozwalające na jednoczesne zarządzanie wieloma klientami i zadaniami.

  • Znajomość programów Microsoft Office i innych narzędzi sprzedażowych.

  • Elastyczność i gotowość do pracy w niestandardowych godzinach, w tym wieczorami i weekendami, w celu dostosowania się do potrzeb klienta.

  • Opcjonalnie: znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Stałe miejsce pracy

  • Umowa zlecenie w pierwszych 3 miesiącach (potem umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za każdy apartament w zarządzaniu koordynatora i za dobre opinie gości

  • Warunki zatrudnienia dostosowane do potrzeb

  • Dużą autonomię w działaniu

O Rentujemy.pl

Rentujemy to firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami krótkoterminowymi w Warszawie, Łodzi i Gdańsku (i już niedługo także w Krakowie i Wrocławiu). Naszym celem jest zapewnienie właścicielom nieruchomości łatwego i opłacalnego sposobu na zarządzanie ich krótkoterminowymi wynajmami. Rentujemy oferuje szeroki zakres usług, w tym przygotowanie nieruchomości, optymalizację cen, tworzenie i zarządzanie ogłoszeniami oraz obsługę gości.

Rentujemy zajmuje się każdym aspektem zarządzania nieruchomościami krótkoterminowymi, od sprzątania i konserwacji po ustalanie cen i obsługę gości.

Dzięki Rentujemy właściciele nieruchomości mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich nieruchomości są w dobrych rękach, a oni mogą skupić się na innych aspektach swojego życia lub biznesu. Nasi goście mogą spodziewać się bezproblemowego i łatwego doświadczenia, ze wszystkim załatwionym od momentu zameldowania do wymeldowania.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią dynamicznego i ekscytującego świata zarządzania wynajmem krótkoterminowym oraz szybko rozwijającej się firmy wchodzącej do miast w całej Polsce.

bottom of page