top of page
  • Zdjęcie autoraLia Ahramovich

Jak dostosować wynajem krótkoterminowy na AirBnB dla osób podróżujących służbowo

Zaktualizowano: 24 lut 2023


Jeśli jesteś gospodarzem, który chce uzyskać więcej z wynajmu wakacyjnego, kierowanie reklam na osoby podróżujące służbowo jest świetną opcją. W dzisiejszych czasach ludzie, którzy mają możliwość pracy zdalnej, wybierają podróżowanie podczas pracy.


Od czasu pandemii praca z miejsc innych niż biuro staje się coraz bardziej powszechna. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się podróżować w różne miejsca podczas pracy. Dodatkowo ktoś w podróży służbowej może zdecydować się na jej przedłużenie i wybrać się na mini wakacje.


Dlatego powinieneś dążyć do tego, aby Twój obiekt na wynajem wakacyjny był atrakcyjny dla tego typu potencjalnych gości, zapewniając mu niezbędne udogodnienia i funkcje.


Rzućmy okiem na niektóre z naszych najważniejszych wskazówek, jak dostosować obiekt do wynajęcia na wakacje dla osób podróżujących służbowo:


Szybkie Wi-Fi

Jednym z podstawowych udogodnień, jakie powinien mieć Twój obiekt, jest szybkie Wi-Fi. Zdecydowana większość tych dni roboczych odbywa się przez Internet. Upewnij się, że Twoja nieruchomość ma szybkie i niezawodne połączenie z Internetem. Spraw, aby połączenie z Wi-Fi było tak łatwe i płynne, jak to tylko możliwe.

Podaj swoim gościom nazwę sieci Wi-Fi i hasło przed przyjazdem, aby mogli się zalogować po przyjeździe. Wyślij je na e-mail i wydrukuj kopię informacji, aby ułatwić korzystanie z nich.

Przeprowadź test szybkości połączenia, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Nie ma nic gorszego niż wolne i zawodne połączenie internetowe. Jeśli prędkość połączenia jest szczególnie wysoka, możesz o tym wspomnieć w opisie swojej nieruchomości.

Ponadto dobrym pomysłem jest posiadanie zapasowego połączenia lub alternatywnego źródła internetowego na wypadek awarii internetu z jakiegokolwiek powodu.


Biznesowy obszar do pracy

wynajem miejsca do pracy na wakacje

Oprócz szybkiego stabilnego łącza internetowego wymagane jest posiadanie wygodnego miejsca do pracy. Obejmuje to posiadanie ergonomicznego biurka, wygodnego krzesła biurowego i wysokiej jakości lampy. Biurko stojące lub z regulacją wysokości pomaga wydzielić przestrzeń. Idealnie byłoby, gdyby miejsce pracy znajdowało się w miejscu z dużą ilością naturalnego światła, na przykład przy oknie.

Aby uzyskać dodatkowe korzyści, dodaj drukarkę, papier biurowy, długopis i ołówek oraz materiały biurowe, aby pokazać podróżnym, że masz na myśli biznes. Dodanie małej strefy z herbatą i kawą w pobliżu tego miejsca do pracy jest również miłym akcentem i dodaje biura atmosfery.Parking/transport

Łatwy dostęp do transportu jest ważny, ponieważ umożliwia gościom łatwe poruszanie się. Wiele osób podróżujących w interesach wynajmuje samochody, aby pomóc im dostać się z punktu A do punktu B. Parkowanie w mieście może być drogie, więc jeśli oferujesz miejsce parkingowe w swoim obiekcie, pamiętaj o tym w opisie oferty. Dodatkowo zaznacz wszystkie pobliskie środki transportu, takie jak przystanki autobusowe i kolejowe oraz ich numery i rozkłady jazdy. Aby pójść o krok dalej, dlaczego nie zaoferować usługi odbioru gości z lotniska? Eliminuje to kłopoty z podróżowaniem i czyni ich pobyt bardziej luksusowym.Elastyczne zameldowanie

Wiele osób podróżujących w interesach pracuje według swoich harmonogramów, więc zameldowanie lub wymeldowanie może nie być możliwe o regularnych porach. Jeśli możesz, elastycznie ustalaj godziny zameldowania i wymeldowania i umieść to w swojej ofercie. Gdy ktoś dokona rezerwacji, wyślij mu wiadomość, aby dowiedzieć się, o której godzinie spodziewa się przybyć. Spraw, aby czuli się mile widziani i rozumieli ich indywidualne potrzeby, aby proces odprawy był jak najbardziej płynny.Sprzęt kuchenny


Jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie wolą wynajem na wakacje niż hotel, jest to, że wynajem przypomina bardziej dom. Większość wynajmowanych nieruchomości ma kuchnię, której brakuje w hotelu. Dobrze wyposażona kuchnia jest ważna, ponieważ pozwala gościom przygotowywać posiłki. Upewnij się, że Twoja kuchnia jest zaopatrzona w wysokiej jakości talerze, miski, kubki, łyżki, widelce i inne przybory. Koniecznie zabierz ze sobą czajnik, ekspres do kawy Keurig, mikser, a nawet sprzęt barowy, aby napić się dobrego drinka na koniec dnia. Dobrym punktem sprzedaży jest wysokiej jakości filtr do wody. Wreszcie zainstalowanie zmywarki sprawi, że sprzątanie stanie się dziecinnie proste, czego pragnie każdy gość podczas wakacji.Przechowywanie odzieży

Często osoby podróżujące w interesach mogą być w okolicy na ważne spotkania. Dlatego muszą wyglądać jak najlepiej. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w szafie, w której można powiesić garnitur i nie trzeba go składać. Zapewnij żelazko i deskę do prasowania do prasowania koszul i spodni. Nie zapomnij pasty do butów i pasty. Potrzebne jest pełnowymiarowe lustro, aby goście mogli się przygotować i sprawdzić przed wyjściem. Dodaj te cechy do opisu swojej nieruchomości, aby przyciągnąć osoby podróżujące służbowo.


Zaznacz swoją lokalizację

Twoje miejsce powinno być łatwo dostępne z ważnych miejsc, takich jak lotniska, centra biznesowe, centra kongresowe i dzielnice biznesowe. Jeśli znajdujesz się w dogodnym miejscu, pamiętaj o zaznaczeniu tego w opisie swojej oferty. Na przykład: „Znajdujemy się 5 minut od stacji metra, więc poruszanie się po mieście to pestka. Powszechnie dostępne są również taksówki, Uber i Lyft”.


Nawet jeśli nie znajdujesz się w doskonałej lokalizacji, pomyśl o innych sposobach, które możesz zapewnić

39 wyświetleń

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page