top of page
 • Zdjęcie autoraRentujemy

Start portalu RENTUJEMY.COM - Jak Skierować Ofertę Nieruchomości w Stronę Cyfrowych Nomadów


RENTUJEMY.PL - Jako firma specjalizująca się w krótkoterminowym wynajmie mieszkań, skupiamy się na zapewnianiu wyjątkowej obsługi gościom oraz maksymalizacji zysków dla właścicieli. Nasz zespół doskonale rozumie, dlaczego operatorzy krótkoterminowego wynajmu powinni kierować swoje usługi w stronę cyfrowych nomadów oraz jak osiągnąć to z sukcesem.

Mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć oficjalne uruchomienie naszej platformy - RENTUJEMY.COM! To platforma stworzona specjalnie dla cyfrowych nomadów, którzy pragną odkrywać piękno Polski w pełni swobodnym stylu i standardzie dostosowanym do pracy zdalnej.


Dlaczego dla Cyfrowych Nomadów?


Wzrost w trybie życia cyfrowych nomadów przyspieszył w wyniku pandemii COVID-19, a coraz więcej firm na całym świecie poluzowuje swoje korporacyjną politykę, pozwalając pracownikom pracować poza biurem.

Na rok 2023 "szacuje się, że na świecie jest około 55 milionów cyfrowych nomadów", a liczba ta spodziewa się znacznego wzrostu w ciągu najbliższych kilku lat. To nie tylko młodzi plecaki podróżujący po świecie tanim kosztem. Cyfrowi nomadzi to wykwalifikowani specjaliści, którzy mają średnio 34 lata i pracują głównie w branży technologicznej, oprogramowania i marketingu. Średnia pensja cyfrowego nomada to 124 034 USD rocznie, 34% zarabia między 50 000 a 100 000 USD, a 36% nomadów zarabia między 100 000 a 250 000 USD na całym świecie.

Jako operator krótkoterminowego wynajmu, istnieje pięć głównych powodów, dla których warto rozważyć skierowanie swojej oferty do tej wartościowej grupy gości:

 • Cyfrowi nomadzi posiadają unikalny profil gościa i obecnie są niedostatecznie obsługiwani przez branżę hotelarską.

 • Nomadzi to doświadczeni podróżnicy, którzy w przeciętnym przypadku podróżują znacznie więcej niż inni.

 • Nomadzi, którzy zwracają uwagę na budżet i cenią spersonalizowane doświadczenia rezerwacyjne, chcą dokonywać bezpośrednich rezerwacji, aby uniknąć opłat za agencje podróży internetowej (OTA) i zyskać elastyczność.

 • Spotykają się cyfrowo, omawiają podróże, szukają lokalnych porad i poszukują opcji zakwaterowania dostępnych do bezpośredniej rezerwacji w różnych społecznościach online.

 • Są to zawodowi pracownicy, którzy zarabiają powyżej przeciętnej pensji, mają dużą zdolność wydawania na rezerwacje zakwaterowania i dodatkowe usługi.

 • Typowo zatrzymują się na dłużej, co przekłada się na mniejszą rotację gości, mniej konieczności sprzątania i konserwacji.

Co to za Platforma?


Rentujemy.com to platforma rezerwacyjna serwisowanych apartamentów, której celem jest dostarczanie wyjątkowych i komfortowych miejsc noclegowych dla cyfrowych nomadów. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, przedsiębiorcą czy pasjonatem podróży, nasza platforma zapewnia bezproblemową i wyjątkową podróż, z dodatkowymi udogodnieniami niż rezerwację przez portale takie jak Airbnb lub Booking. U nas goście nie muszą się martwić, że trafią na gorszego hosta, ponieważ każdy obiekt musi spełniać oczekiwania z naszej listy kontrolnej, by być na platformie RENTUJEMY.COM.


Dlaczego RENTUJEMY.COM?

 1. Mieszkania Zarządzane Przez Nas: Nasze obiekty są zarządzane wyłącznie przez nas, co oznacza, że goście mogą oczekiwać takich samych standardów jakości i wygody w każdym z obiektów. Każde mieszkanie jest dodatkowo starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić wyjątkowy pobyt.

 2. Elastyczne Rezerwacje: Twoje podróże są dynamiczne, a my to rozumiemy. Nasza elastyczna polityka rezerwacji umożliwia anulację rezerwacji z jednego dnia na drugi, bez zbędnych pytań. Twoje plany mogą się zmieniać, a my jesteśmy tu, aby to umożliwić.

 3. Serwisowane Apartamenty i Domy: Rezerwując bezpośrednio przez RENTUJEMY.COM masz cotygodniowe sprzątanie w cenie.

 4. Szeroki wachlarz możliwości płatności, w tym Kryptowaluty - jesteśmy na nowoczesnym froncie płatności. Oprócz tradycyjnych metod płatności, akceptujemy także kryptowaluty. To oznacza, że możesz dokonywać płatności w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Opcje płatności na RENTUJEMY.COM
Opcje płatności na RENTUJEMY.COM

Co to znaczy dla Właścicieli obiektów: Maksymalne Wykorzystanie Nieruchomości Dla Biznesowych Podróżujących

Wprowadzenie cyfrowego nomadyzmu do strategii wynajmu krótkoterminowego nieruchomości otwiera drzwi do nowych możliwości dla właścicieli. Skupienie na tej dynamicznej grupie podróżnych przekłada się na wiele korzyści, które warto zrozumieć, aby w pełni wykorzystać potencjał swoich nieruchomości.

1. Zwiększone Obłożenie: Cyfrowi nomadzi często wydłużają swoje pobyty, poszukując wygodnych miejsc do pracy i relaksu. To oznacza mniejszą rotację gości i wyższe obłożenie nieruchomości na dłuższy okres.

2. Wzrost Dochodów: Z myślą o przeciętnej pensji cyfrowego nomada, właściciele nieruchomości mogą oczekiwać wyższych wpływów. To związane nie tylko z dłuższymi pobytami, ale także z gotowością płacenia za wygodę i komfort.

3. Zwiększenie Atrakcyjności: Dostosowując swoje nieruchomości do potrzeb biznesowych podróżnych, stworzysz atrakcyjne oferty, które przyciągną uwagę profesjonalistów szukających komfortu podczas podróży służbowych.

4. Współpraca Z Doświadczonymi Gośćmi: Cyfrowi nomadzi to doświadczeni podróżnicy, co oznacza, że znają wartość spersonalizowanego doświadczenia. Współpraca z nimi może dostarczyć cennych informacji zwrotnych, które pomogą dostosować oferty do ich oczekiwań.

5.Dłuższe Pobyty: Biznesowi podróżujący często zatrzymują się na dłużej, dzięki czemu konieczność częstego sprzątania i konserwacji jest mniejsza, co prowadzi do oszczędności czasu i środków.


O firmie Rentujemy

Rentujemy to firma świadcząca zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości.

Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

Σχόλια


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page