top of page
  • Adrian Barwicki

Nowa funkcja w panelu właściciela: Twórz pobyty właścicielskie w swoich apartamentach jeszcze szybciej!


Kalendarz rezerwacji w panelu właściciela RENTUJEMY
Kalendarz rezerwacji w panelu właściciela RENTUJEMY


Dedykowany panel właściciela to jeden z kluczowych elementów naszego USP (unikalna sprzedażowa propozycja) w Rentujemy. Jest to narzędzie, które rozwijamy samodzielnie, z myślą o transparentności dochodów z najmu i przejrzystości dla właścicieli co do tego, co dzieje się z ich nieruchomościami.


W panelu właściciela Rentujemy, zapewniamy pełną kontrolę nad Twoimi nieruchomościami. Dzięki intuicyjnemu kalendarzowi rezerwacji, możesz łatwo śledzić terminy rezerwacji apartamentu. Dodatkowo, dzięki możliwości monitorowania dochodów i rozliczeń wypłat, masz stały wgląd w finanse związane z wynajmem Twojej nieruchomości. A jeśli myślisz o rozwoju swojego portfolio, oferujemy także możliwość inwestycji w nieruchomości dedykowane pod najem krótkoterminowy. To otwiera drzwi do potencjalnego wzrostu pasywnych dochodów.

W Rentujemy wierzymy w ciągłe doskonalenie i rozwój naszej platformy, dlatego stale dodajemy nowe funkcje, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenia. Nasz zespół programistów pracuje nieustannie nad wprowadzaniem innowacji, które ułatwią zarządzanie nieruchomościami oraz zwiększą korzyści płynące z naszej platformy dla naszych klientów.

Pobyty właścicielskie


Każdy właściciel, który współpracuje z Rentujemy, może teraz jeszcze łatwiej korzystać z możliwości pobytów właścicielskich w swoich apartamentach. Wcześniej, aby zorganizować taki pobyt, konieczne było skontaktowanie się z nami za pośrednictwem e-maila lub telefonu, co mogło wiązać się z opóźnieniami i dodatkowym nakładem czasu. Jednak teraz, dzięki nowej funkcji w panelu właściciela, możesz to zrobić bezpośrednio i szybko. To oznacza, że masz większą elastyczność i kontrolę nad planowaniem swoich pobytów, bez zbędnego oczekiwania na odpowiedź od naszego zespołu obsługi klienta

Jak zarezerwować pobyt właścicielski

Aby stworzyć rezerwację, zaloguj się do swojego Panelu Właściciela na Rentujemy.pl. Następnie kliknij na przycisk "Rezerwację właścicielską" w danej nieruchomości.

  1. Wybierz datę zameldowania oraz wymeldowania.

  2. Kliknij "Wyślij zapytanie".

Jeśli rezerwacja jest możliwa, nasz system od razu wyśle do Ciebie potwierdzenie rezerwacji i zablokuje kalendarz na portalach rezerwacyjnych.

Pamiętaj, że rezerwacje właścicielskie nie mogą kolidować z aktualnymi rezerwacjami oraz mogą trwać maksymalnie 14 dni. Sama rezerwacja jest bezpłatna, jednak po każdej rezerwacji zostanie wystawiona faktura za usługę sprzątania po rezerwacji.

Rentujemy.pl to firma zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

79 wyświetleń

コメント


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page