top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Przedstawiamy nasz przejrzysty panel dla Właścicieli: Jasność i zaufanie dla wynajmu krótkoterminowegoWitamy na blogu RENTUJEMY.PL — Twojego zaufanego partnera w dziedzinie zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce. W naszym ciągłym dążeniu do transparentności w wynajmie krótkoterminowym, chcemy przedstawić Wam najnowsze udogodnienie, które z pewnością przyniesie korzyści każdemu właścicielowi nieruchomości współpracującemu z naszą firmą. Mowa o naszym nowo wprowadzonym przejrzystym panelu dla właścicieli, który umożliwia pełen wgląd w wszystkie aspekty zarządzania wynajmem krótkoterminowym. Zapraszamy do zapoznania się z jego kluczowymi funkcjami, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów oraz wyrazem naszego zaangażowania w budowanie długotrwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu relacji.

Dotychczasowe funkcje w Panelu Właściciela


Kalendarz Rezerwacji


Nasz Kalendarz Rezerwacji to kluczowe narzędzie w przejrzystym panelu, które umożliwia właścicielom nieruchomości pełen przegląd i kontrolę nad ich rezerwacjami. Dzięki temu narzędziu, można nie tylko śledzić aktualne i przyszłe rezerwacje z najmu krótkoterminowego, ale również efektywnie zarządzać dostępnością nieruchomości. Kalendarz aktualizuje się automatycznie, zapewniając informacje o wszystkich nadchodzących, trwających i zakończonych rezerwacjach, co pozwala na bieżące zarządzanie terminami. Nasz kalendarz jest zsynchronizowany z głównymi platformami rezerwacyjnymi, co zapewnia, że żadna rezerwacja nie zostanie pominięta, a harmonogram jest zawsze aktualny.


Kalendarz Rezerwacji w Panelu Właściciela RENTUJEMY
Kalendarz Rezerwacji w Panelu Właściciela RENTUJEMY


Widoczna opłata za wynajem oraz wysokość prowizji


W naszym panelu właściciele mogą łatwo zobaczyć dokładną opłatę za każdą rezerwację. Dzięki temu mogą lepiej zrozumieć strukturę swoich przychodów. Zapewniamy szczegółowe omówienie opłat pobieranych przez portale rezerwacyjne. Każda opłata jest wyraźnie wyświetlana na panelu, co pomaga zrozumieć, jak finalne kwoty są kształtowane. Nasze prowizje są kalkulowane w przejrzysty sposób. W panelu pokazujemy, jak są obliczane nasze prowizje za zarządzanie wynajmem, co zwiększa przejrzystość i buduje zaufanie.


Wyszczególnione opłaty oraz prowizje w Panelu Właściciela RENTUJEMY dla najmu krótkoterminowego
Wyszczególnione opłaty oraz prowizje w Panelu Właściciela RENTUJEMY dla najmu krótkoterminowego


Rozliczenia, Wypłaty oraz Status Płatności


Nasz panel umożliwia bieżące śledzenie statusu płatności z danego rozliczenia. Właściciele w każdej chwili mogą sprawdzić, czy środki zostały już przelane, czy nadal są w procesie realizacji, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i kontroli.

Rozliczenia i wypłaty dla właścicieli w Paneli Właściciela RENTUJEMY
Rozliczenia i wypłaty dla właścicieli w Paneli Właściciela RENTUJEMYNowe funkcje w Panelu Właściciela:

Na prośbę naszych właścicieli, w Panelu Właściciela RENTUJEMY wprowadziliśmy nowe funkcje, które mają na celu dalsze zwiększenie przejrzystości w zarządzaniu najmem krótkoterminowym. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie dokładnych informacji na temat każdego aspektu wynajmu, dlatego dodaliśmy do panelu szczegółowe dane dotyczące kosztów sprzątania oraz liczby gości przy każdej rezerwacji.


  1. Szczegóły rezerwacji z kosztem sprzątania: Teraz każda rezerwacja w panelu zawiera szczegółowe informacje o kosztach sprzątania. Właściciele mogą przejrzeć te dane, aby lepiej zrozumieć strukturę wydatków i zapewnić odpowiednie zarządzanie finansami nieruchomości.

  2. Ilość gości przy każdej rezerwacji: Dodaliśmy również możliwość śledzenia liczby gości dla każdej rezerwacji. Ta funkcja pozwala właścicielom na monitorowanie obłożenia i dostosowanie swoich strategii zarządzania nieruchomościami w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania.


Szczegóły rezerwacji z kosztem sprzątania oraz ilością gości w Panelu Właściciela RENTUJEMY
Szczegóły rezerwacji z kosztem sprzątania oraz ilością gości w Panelu Właściciela RENTUJEMYTransparentość na Pierwszym Miejscu

Podsumowując, nasz Panel Właściciela jest kluczowym elementem, który wyróżnia RENTUJEMY na rynku zarządzania wynajmem krótkoterminowym. Dążenie do bycia liderem w dziedzinie transparentności reportowania i przejrzystości opłat stanowi naszą unikalną propozycję (USP), która odpowiada na rosnące potrzeby właścicieli nieruchomości w zakresie jasności i kontroli finansowej.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do aktywnego udziału w procesie doskonalenia naszych usług poprzez przekazywanie swoich opinii i sugestii. Wasze doświadczenia i uwagi są dla nas nieocenione, pomagają udoskonalić funkcjonalności panelu i jeszcze lepiej dostosować je do Waszych potrzeb. Wspólnie możemy osiągnąć nasz cel — najwyższą jakość i pełną transparentność w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym.


140 wyświetleń

Commentaires


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page