top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Rentujemy.pl wkracza do Łodzi - usługi zarządzania najmem krótkoterminowymŁódź, Polska - Rentujemy.pl, firma świadcząca usługi zarządzania krótkoterminowymi wynajmami w Polsce, z przyjemnością ogłasza ekspansję swoich usług w mieście Łódź. Od drugiego kwartału 2023 roku Rentujemy.pl będzie oferowało kompleksowe usługi zarządzania krótkoterminowymi wynajmami właścicielom nieruchomości w regionie łódzkim.


Jako jedno z największych miast w Polsce, Łódź oferuje bogactwo atrakcji kulturalnych, historycznych i rozrywkowych dla odwiedzających. Jednakże dotąd nie było w Łodzi profesjonalnej firmy oferującej kompleksowe usługi zarządzania krótkoterminowymi wynajmami właścicielom nieruchomości. Rentujemy.pl z dumą staje się jedną z pierwszych firm, które wypełniają tę lukę na rynku.


"Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć nasze usługi na region Łodzi" - mówi Adrian Barwicki, CEO Rentujemy.pl. "Widzimy ogromną możliwość świadczenia naszych profesjonalnych i niezawodnych usług zarządzania krótkoterminowymi wynajmami właścicielom nieruchomości w Łodzi, którzy chcą zarabiać większe pieniądze z ich nieruchomości".


Usługi Rentujemy.pl obejmują inserowanie i zarządzanie nieruchomościami na popularnych platformach rezerwacyjnych takich jak Airbnb i Booking.com, obsługę komunikacji z gośćmi, usługi sprzątania i konserwacji oraz zarządzanie dochodami.


Dzięki konkurencyjnemu poziomowi prowizji Rentujemy.pl wynoszącemu zaledwie 15% od przychodów, właściciele nieruchomości w Łodzi mogą spodziewać się większych dochodów ze swoich krótkoterminowych wynajmów, jednocześnie korzystając z usług profesjonalnego zarządzania.


"Dostaliśmy już wiele zapytań od właścicieli nieruchomości w Łodzi, którzy z zainteresowaniem chcą z nami współpracować" - dodaje Lia Ahramovich, współzałożycielka Rentujemy. "Cieszymy się na myśl o pracy z nimi, aby pomóc im maksymalizować ich dochody z wynajmów i zapewnić doskonałe wrażenia dla ich gości".

Rentujemy.pl to firma świadcząca usługi zarządzania krótkoterminowymi wynajmami nieruchomości w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page