top of page
  • Adrian Barwicki

Rentujemy Wprowadza Proces Zaawansowanej Weryfikacji Gości


Rentujemy.pl - Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Rentujemy bezpieczeństwo i ochrona Twojej nieruchomości mają najwyższy priorytet. Dlatego z radością ogłaszamy istotne ulepszenie naszych usług - zaawansowaną weryfikację gości.


Kontynuując nasze dążenie do zapewnienia Ci jak najbardziej kompleksowej usługi zarządzania najmem krótkoterminowym, podjęliśmy proaktywne kroki, aby zapobiec powszechnym problemom, takim jak drobne kradzieże czy uszkodzenia mienia, zapewniając bezstresowe doświadczenie zarówno właścicielom nieruchomości, jak i gościom.


Wyzwanie: Rozwiązanie Powszechnych Obaw

Rozumiemy, że drobne incydenty takie jak kradzieże czy uszkodzenia mogą być frustrujące i przygnębiające dla właścicieli nieruchomości. Te problemy wpływają nie tylko na Twoją nieruchomość, ale mogą również zakłócić płynne funkcjonowanie procesu wynajmu i stabilność dochodów. Dlatego poszliśmy o krok dalej, aby odpowiedzieć na te obawy solidnym rozwiązaniem.


Wprowadzenie Zaawansowanej Weryfikacji Gości

Aby dodatkowo wzmocnić bezpieczeństwo i odpowiedzialność za nasze nieruchomości, każdy gość rezerwujący apartamenty zarządzane przez Rentujemy jest teraz zobowiązany do przejścia procesu rejestracji, w którym zawiera się przesłanie skanu swojego dowodu tożsamości lub paszportu, oraz deklaracja osób przebywających w lokalu. W Rentujemy nie kończymy na tym. W przypadkach, gdy pojawiają się wątpliwości (np. jedna osoba wynajmuje większy dom), przeprowadzamy dodatkową weryfikacje, aby upewnić się o integralności informacji o gościu. W takich przypadkach możemy zdecydować się na wyłączenie opcji samodzielnego zameldowania. Możemy również poprosić o preautoryzację karty kredytowej na nieco wyższą kwotę, co jest dodatkowym zabezpieczeniem dla Twojej i naszej spokojnej głowy. Dodatkowo, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, możemy poprosić o przesłanie zdjęcia selfie wraz z dowodem tożsamości. Ten kluczowy krok poprawia proces weryfikacji gości i pozwala nam utrzymać bezpieczne środowisko dla wszystkich stron zaangażowanych.


Warto zaznaczyć, że ta zaawansowana weryfikacja jest dodatkową warstwą bezpieczeństwa, której celem jest jeszcze solidniejsza ochrona Twojej nieruchomości. Wspomniana procedura doskonale uzupełnia standardowe procesy weryfikacyjne dostępne na portalach rezerwacyjnych takich jak Airbnb czy Booking.com. Dzięki temu mamy pewność, że każdy gość, który odwiedza nasze apartamenty, został dokładnie zweryfikowany.

A przypadku łamania regulaminu...


Bezpieczeństwo i utrzymanie wysokiej jakości pobytu to priorytety w Rentujemy. W przypadku łamania naszego regulaminu, podchodzimy zdecydowanie i z odpowiednimi środkami.


Nasza dwukrotna akceptacja regulaminu przez gości stanowi jasny punkt wyjścia. Niemniej jednak, w przypadku łamania tych zasad, jesteśmy gotowi działać stanowczo.


Osoby znajdujące się w lokalu bez zezwolenia, palenie w nieruchomości czy powodowanie szkód - to działania, które nie tylko naruszają nasze zasady, ale także wpływają negatywnie na komfort innych gości.


Chcielibyśmy podkreślić, że wszelkie koszty związane z takimi incydentami są obciążane bezpośrednio na gościa, lub ponoszone bezpośrednio przez Rentujemy. Oznacza to, że za wszelkie naprawy, zastane uszkodzenia czy nawet utracone przedmioty, gość jest odpowiedzialny, a Rentujemy to gwarantuje. Ta praktyka ma na celu wyważone i sprawiedliwe zarządzanie nieruchomościami oraz ochronę interesów wszystkich zaangażowanych stron.


Po każdym wymeldowaniu i sprzątaniu apartamentu, przeprowadzamy protokół z dokładnymi zdjęciami oraz wybiórczo robimy audyt apartamentu. Ponadto, dla obiektów w klasie "Rentujemy Prestige" wprowadziliśmy audyt apartamentu przy każdym wymeldowaniu. Ten proces jest nie tylko standardem, ale także elementem naszego podejścia do utrzymania najwyższych standardów jakości. Dzięki dokumentacji w postaci zdjęć oraz częstym kontrolom, jesteśmy w stanie monitorować stan apartamentów i reagować w razie konieczności.


Działamy w trosce o Twój spokój i bezpieczeństwo. Nasza restrykcyjna polityka wobec naruszeń regulaminu ma na celu stworzenie atmosfery, w której nasi goście mogą cieszyć się bezproblemowym i komfortowym pobytem.

Dla właścicieli nieruchomości oznacza to, że możesz powierzyć swoje cenne aktywa Rentujemy z najwyższym zaufaniem. Nasze zaawansowane środki kontroli gości działają jak zabezpieczenie przed potencjalnymi problemami.


Podsumowanie

Zaawansowana weryfikacja gości teraz stanowi mocny filar w ofercie Rentujemy, potwierdzając nasze zaangażowanie w Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie. Poprzez wdrożenie rygorystycznych protokołów weryfikacyjnych, podejmujemy aktywne działania przeciwko powszechnym problemom, takim jak kradzieże, czy uszkodzenia. Twoja nieruchomość zasługuje na najlepszą ochronę, a Rentujemy jest tu, aby dostarczyć dokładnie to.

Podnieś jakość swojego doświadczenia wynajmu z Rentujemy - gdzie bezpieczeństwo i ochrona są naszym priorytetem.

Commenti


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page