top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Rentujemy.pl wkracza do Gdańska - usługi zarządzania najmem krótkoterminowym w Trójmieście

Zaktualizowano: 8 maj 2023


Rentujemy.pl - Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Gdańsk, Gdynia, Sopot
Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Rentujemy.pl, firma świadcząca usługi zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z przyjemnością ogłasza ekspansję swoich usług w regionie Trójmiasta - w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. W połowie drugiego kwartału 2023 roku Rentujemy.pl zaczęło oferować kompleksowe usługi zarządzania krótkoterminowymi wynajmami właścicielom nieruchomości w Gdańsku.


Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, zlokalizowane nad brzegiem Morza Bałtyckiego i stanowiące część Trójmiasta wraz z Gdynią i Sopotem. W tym regionie można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, takich jak zabytki historyczne, plaże, wspaniałe krajobrazy, muzea i galerie sztuki. Pomimo bogactwa oferty turystycznej, ciężko znaleźć profesjonalne firmy oferujące kompleksowe usługi związane z zarządzaniem krótkoterminowymi wynajmami nieruchomości cieszące się wysoką satysfakcją gości oraz transparentnością dla właścicieli. Dlatego cieszymy się, że firma Rentujemy.pl rozszerza swoją działalność na Trójmieście, aby zaspokoić potrzeby właścicieli nieruchomości i turystów odwiedzających ten piękny region.


"Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć nasze usługi na region Trójmiasta, już trzeci region po Warszawie i Łodzi wspierany przez Rentujemy" - mówi Adrian Barwicki, CEO Rentujemy.pl. "Widzimy ogromną możliwość świadczenia naszych profesjonalnych i niezawodnych usług zarządzania krótkoterminowymi wynajmami właścicielom nieruchomości w Gdańsku, którzy chcą zarabiać większe pieniądze z ich nieruchomości".


Usługi Rentujemy.pl obejmują inserowanie i zarządzanie nieruchomościami na popularnych platformach rezerwacyjnych takich jak Airbnb i Booking.com, obsługę komunikacji z gośćmi, usługi sprzątania i konserwacji oraz zarządzanie dochodami.


Dzięki konkurencyjnemu poziomowi prowizji Rentujemy.pl wynoszącemu zaledwie 15% od przychodów, właściciele nieruchomości w Gdańsku mogą spodziewać się większych dochodów ze swoich nieruchomości, jednocześnie korzystając z usług profesjonalnego zarządzania.


"Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dostaliśmy już prawie sto zapytań od właścicieli nieruchomości w Gdańsku, którzy z zainteresowaniem chcą z nami współpracować. W pierwszych dniach naszych operacji w Gdańsku wdrożyliśmy już dwa apartamenty przy samej plaży, i planujemy nowe apartamenty w naszej ofercie każdego tygodnia. Cieszymy się na myśl o współpracy z właścicielami, aby pomóc im maksymalizować ich dochody z wynajmu i zapewnić doskonałe wrażenia dla ich gości". - dodaje Damian Klasa, regionalny dyrektor Rentujemy.pl.Rentujemy.pl to firma świadcząca zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

Comentários


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page