top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Rentujemy.pl wkracza do Krakowa - usługi zarządzania najmem krótkoterminowym w Krakowie


Rentujemy.pl - Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Gdańsk, Gdynia, Sopot
Obsługa Najmu Krótkoterminowego - Kraków

Rentujemy.pl, firma świadcząca usługi zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z przyjemnością ogłasza ekspansję swoich usług w regionie Krakowa. W pierwszym kwartale zaczęliśmy oferować nasze usługi w Warszawie, następnie w Łodzi, potem Trójmieście, i teraz z dumą ogłaszamy rozszerzenie naszej oferty na region krakowski.


Kraków, z długoletnią historią, malowniczymi uliczkami, i bogatą kulturą, przyciąga uwagę nie tylko turystów, ale także cyfrowych nomadów. Jako jedno z najbardziej urokliwych miast w Polsce, Kraków oferuje wyjątkowe połączenie nowoczesności i tradycji, co czyni go idealnym miejscem dla osób szukających inspiracji i spokoju w pracy.


Nasza ekspansja w Krakowie pokrywa się również z wprowadzeniem platformy dedykowanej cyfrowym nomadom - RENTUJEMY.COM. To wyjątkowe wydarzenie pozwala nam na stworzenie jeszcze lepszego środowiska dla podróżujących, którzy cenią elastyczność, komfort i nowoczesne podejście do życia i pracy. Czytaj więcej tutaj.


"Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć nasze usługi na region Krakowa, już czwarty region po Warszawie, Łodzi oraz Trójmiasta wspierany przez Rentujemy" - mówi Adrian Barwicki, CEO Rentujemy.pl. "Widzimy ogromną możliwość świadczenia naszych profesjonalnych i niezawodnych usług zarządzania krótkoterminowym wynajmem właścicielom nieruchomości w Krakowie, którzy chcą zarabiać większe pieniądze z ich nieruchomości zapewniając przy tym bezpieczną opiekę nad ich nieruchomością".


Usługi Rentujemy.pl obejmują inserowanie i zarządzanie nieruchomościami na popularnych platformach rezerwacyjnych takich jak Airbnb i Booking.com, obsługę komunikacji z gośćmi, usługi sprzątania i konserwacji oraz zarządzanie dochodami.


Dzięki konkurencyjnemu poziomowi prowizji Rentujemy.pl wynoszącemu zaledwie 17%, właściciele nieruchomości w Krakowie mogą spodziewać się większych dochodów ze swoich nieruchomości, jednocześnie korzystając z usług profesjonalnego zarządzania.


"Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dostaliśmy już prawie sto zapytań od właścicieli nieruchomości w Krakowie, którzy z zainteresowaniem chcą z nami współpracować. W pierwszych dniach naszych operacji w Krakowie zaczynamy wdrażać pierwsze apartamenty w centralnych lokacjach, i planujemy nowe apartamenty w naszej ofercie każdego tygodnia. Cieszymy się na myśl o współpracy z właścicielami, aby pomóc im maksymalizować ich dochody z wynajmu i zapewnić doskonałe wrażenia dla ich gości". - dodaje Judyta Kaczyńska, Dyrektor Ekspansji w Rentujemy.Rentujemy.pl to firma świadcząca zarządzania wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie w 2022 roku, Rentujemy.pl ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z krótkoterminowych wynajmów, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rentujemy.pl.

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page