top of page
  • Zdjęcie autoraRentujemy

Rentujemy Startuje Program Inwestycyjny w Nieruchomości Skierowane Pod Najem Krótkoterminowy


RENTUJEMY to firma zarządzająca wynajmem krótkoterminowym w Polsce, z naciskiem na oferowanie kompleksowych, niezawodnych i profesjonalnych usług właścicielom nieruchomości. Założona w Warszawie od 2022 roku. RENTUJEMY ma na celu pomóc właścicielom nieruchomości w całej Polsce w zarabianiu większych dochodów z wynajmu, zapewniając jednocześnie doskonałe wrażenia dla ich gości.


Ogłaszamy Start Nowego Programu Inwestycyjnego Skierowanego na Nieruchomości Pod Najem Krótkoterminowy


Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie innowacyjnego programu inwestycyjnego RENTUJEMY, stworzonego z myślą o osobach chcących zanurzyć się w lukratywnym świecie nieruchomości na krótkoterminowy najem. Jako szybko rozwijająca się agencja najmu krótkoterminowego w Polsce, RENTUJEMY jest na czele przemian na rynku wynajmu, oferując niezrównane możliwości zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących inwestorów.


Nowa Era Możliwości Inwestycyjnych

Rynek najmu krótkoterminowego doświadczył ekspansywnego wzrostu, napędzanego wzrostem turystyki i rosnącym zainteresowaniem krótkimi pobytami wśród podróżujących. Dostrzegając ten trend, Rentujemy opracowało program inwestycyjny, który otwiera drzwi do świata możliwości, pozwalając inwestorom na kapitalizację tego szybko rozwijającego się rynku.


Korzyści z Programu Inwestycyjnego Rentujemy


Program inwestycyjny RENTUJEMY oferuje unikalne możliwości dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości na najem krótkoterminowy i korporacyjny, zapewniając jednocześnie bezproblemowe doświadczenie inwestycyjne. Oto główne korzyści związane z uczestnictwem w naszym programie: 1. Dostępność Inwestycji od 5000 zł

Oferujemy możliwość inwestowania już od 5000 zł, co umożliwia szeroki dostęp do rynku nieruchomości dla różnorodnych inwestorów, niezależnie od wielkości ich kapitału. Czytaj więcej.


2. Miesięczne Wypłaty od Zainwestowanej Kwoty

Jako inwestor w projekty RENTUJEMY, otrzymujesz miesięczne wypłaty, które są bezpośrednio zależne od wygenerowanego zysku z najmu. Dzięki naszym nieruchomościom wynajmowanym na najem korporacyjny i krótkoterminowy, generujemy stały przepływ dochodów, który przekłada się na regularne wypłaty dla naszych inwestorów. Wysokość odsetek jest ściśle związana z dochodem generowanym przez nieruchomość, co oznacza, że im większy dochód z nieruchomości, tym wyższe odsetki dla inwestora. Czytaj więcej.


2. Dodatkowe odsetki końcowe zależne od wzrostu wartości nieruchomości

Dodatkowo do miesięcznych wypłat odsetek, wypłacamy także odsetki końcowe przy zakończeniu kontraktu. Te odsetki są zależne od wzrostu wartości nieruchomości od momentu jej wyceny rynkowej przy podpisaniu kontraktu. Oznacza to, że inwestorzy mogą skorzystać nie tylko z regularnych miesięcznych wypłat, ale także z potencjalnego wzrostu kapitałowego nieruchomości, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji w naszym programie. Czytaj więcej.


3. Gwarancja Odkupu

Rentujemy oferuje gwarancję odkupu dla wszystkich pożyczek, co oznacza, że odkupimy pożyczkę w całości na koniec kontraktu pożyczki. To zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo inwestycji i zmniejsza ryzyko dla inwestorów. Czytaj więcej.


4. Starannie Wybrane Inwestycje na Podstawie Danych z Apartamentów w Zarządzaniu

Wszystkie inwestycje w programie Rentujemy są starannie wybierane na podstawie szczegółowej analizy danych ze wszystkich apartamentów zarządzanych przez naszą firmę. Dzięki temu podejściu, inwestorzy mają pewność, że ich środki są lokowane w nieruchomościach o wysokim potencjale wzrostu wartości i generowania dochodu. Analiza obejmuje historię wynajmu, wskaźniki obłożenia, opinie gości oraz tendencje rynkowe, co pozwala na optymalizację portfela inwestycyjnego i maksymalizację zwrotów dla inwestorów. Czytaj więcej.


5. Inwestycje w Nieruchomości bez Dodatkowych Kłopotów

Inwestowanie w nieruchomości przez RENTUJEMY eliminuje typowe problemy i koszty związane z zarządzaniem nieruchomością. Nasz zespół zajmuje się wszystkimi aspektami zarządzania, od obsługi najmu po utrzymanie i naprawy, co pozwala inwestorom cieszyć się korzyściami z inwestycji bez dodatkowego zaangażowania. Czytaj więcej.

6. Transparentność

Wszystkie informacje dotyczące Twojej inwestycji, w tym wypłaty i dokumenty, są łatwo dostępne w Kokpicie Inwestora. Transparentność naszego programu inwestycyjnego zapewnia pełną jasność i umożliwia śledzenie postępów Twojej inwestycji w czasie rzeczywistym. Czytaj więcej.


Podsumowując, Program inwestycyjny RENTUJEMY oferuje unikalną szansę na inwestowanie w nieruchomości na najem krótkoterminowy i korporacyjny z minimalnym wkładem już od 5000 zł, co otwiera rynek nieruchomości przed szerokim gronem inwestorów. Uczestnicy programu korzystają z miesięcznych wypłat zależnych od zainwestowanej kwoty i generowanego dochodu, co zapewnia atrakcyjne odsetki i stały przepływ dochodów. Dzięki kompleksowej obsłudze przez RENTUJEMY, inwestorzy są zwolnieni z problemów i kosztów związanych z zarządzaniem nieruchomością, ciesząc się pasywnym dochodem bez dodatkowego zaangażowania. Program zapewnia także bezpieczeństwo inwestycji poprzez gwarancję odkupu pożyczek na koniec kontraktu oraz oferuje pełną transparentność operacji za pośrednictwem Kokpitu Inwestora, co umożliwia łatwe śledzenie inwestycji i zarządzanie nią w czasie rzeczywistym.


Forma Finansowania typu Pożyczki Mezzanine

RENTUJEMY oferuje unikalną możliwość inwestycji w nieruchomości na krótkoterminowy najem poprzez finansowanie typu Mezzanine. Finansowanie Mezzanine elastyczna forma finansowania, która łączy elementy długu i kapitału własnego, oferując inwestorom atrakcyjne warunki i potencjał wzrostu. Oto kluczowe informacje dotyczące naszej oferty:


Minimalna Inwestycja od 5000 PLN:

Kwota minimalnej inwestycji wynosi 5000 PLN, co pozwala na szeroki dostęp dla inwestorów o różnych możliwościach finansowych. Czytaj więcej.


Kontrakt Pożyczki Mezzanine:

Kontrakt pożyczki Mezzanine jest zawierany na minimalny okres 5 lat. Taki okres inwestycyjny zapewnia stabilność i potencjał dla długoterminowego wzrostu wartości nieruchomości. Czytaj więcej.


Zmienne Oprocentowanie:

Oprocentowanie jest zmienne i zależne od dochodu generowanego przez nieruchomość. To sprawia, że inwestorzy mogą skorzystać z wyższych zwrotów w okresach wzmożonego zainteresowania najmem krótkoterminowym. Czytaj więcej.


Jak Dołączyć do Programu Inwestycyjnego Rentujemy: Krok po Kroku


Krok 1: Przeglądanie Aktualnych Projektów Inwestycyjnych

Krok 2: Składanie Oferty na Projekt Inwestycyjny

  • Gdy znajdziesz projekt, który Cię interesuje, oddaj swoją ofertę. Proces ten jest prosty i może być wykonany bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

Krok 3: Podpisanie Kontraktu

  • Po zaakceptowaniu oferty, wyślemy Ci kontrakt umowy do elektronicznego podpisu. Dzięki temu proces jest szybki i nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu.

Krok 4: Przelew Kwoty Inwestycji

  • Następnie przelewasz ustaloną kwotę inwestycji na nasz rachunek bankowy. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i pełną przejrzystość finansową.

Krok 5: Miesięczne Wypłaty

  • Po zainwestowaniu otrzymujesz miesięczne odsetki. Odsetki bedą wypłacane po pełnym urządzeniu lokalu i wdrożeniu go w ofertę najmu krótkoterminowego RENTUJEMY. Wysokość odsetek zależy od dochodu generowanego przez projekt, w który zainwestowałeś. To pasywny dochód, który pozwala Ci cieszyć się korzyściami z inwestycji bez codziennej pracy. Aby ułatwić śledzenie Twojej inwestycji, wszystkie informacje dotyczące inwestycji, wypłat i podatków są dostępne w Kokpicie Inwestora RENTUJEMY. Daje Ci to pełną kontrolę i przegląd nad Twoim portfelem inwestycyjnym.


Pierwsze Projekty Inwestycyjne Rentujemy w Łodzi


W oparciu o nasze staranne analizy rynku oraz dane apartamentów w naszym zarządzaniu, wybraliśmy Łódź jako kluczowe miejsce dla naszych inwestycji w Polsce. Rentujemy nabyło dwie wyjątkowe nieruchomości bezpośrednio od dewelopera, znajdujące się w samym sercu Polski. Oto szczegóły naszej najnowszej, ekscytującej możliwości inwestycyjnej:


Wizualizacja Apartamentu"Łódź Central Prestige I East Side"

Przedstawiamy "Łódź Central Prestige I East Side", ekskluzywny apartament o powierzchni 66m², który wyróżnia się ekspozycją wschodnią, zapewniającą obfite światło słoneczne w porannych godzinach. Znajduje się on w strategicznej lokalizacji w centrum Łodzi, tuż obok planowanej stacji metra Łódź Centralna (Łódź Śródmieście), co zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta. Bliskość renomowanego Uniwersytetu Medycznego oraz słynnej ulicy Piotrkowskiej czyni tę nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.Wizualizacja Apartamentu"Łódź Central Prestige II South Side"


Z dumą prezentujemy kolejną wyjątkową propozycję w portfolio Rentujemy – "Łódź Central Prestige II South Side". Ten ekskluzywny apartament o powierzchni 66m² nie tylko zachwyca swoją lokalizacją w centrum Łodzi, ale również unikatowym wielkim tarasem o powierzchni 49m2, który staje się prywatną oazą spokoju w sercu miasta. Dodatkowym atutem jest ekspozycja południowa, gwarantująca obfitość światła słonecznego przez cały dzień. Apartament znajduje się w strategicznym punkcie Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo projektowanej stacji metra Łódź Centralna (Łódź Śródmieście). Ta prestiżowa lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta, w tym do renomowanego Uniwersytetu Medycznego oraz do tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej, serca kulturalnego i towarzyskiego Łodzi.Podsumowanie

Wizją RENTUJEMY jest umożliwienie każdemu, niezależnie od ich aktualnej sytuacji finansowej, osiągnięcia niezależności finansowej poprzez inwestycje w nieruchomości. Wizją RENTUJEMY jest umożliwienie każdemu, niezależnie od ich aktualnej sytuacji finansowej, osiągnięcia niezależności finansowej poprzez inwestycje w nieruchomości. Nasze starannie wyselekcjonowane projekty inwestycyjne w Łodzi, "Łódź Central Prestige I East Side" i "Łódź Central Prestige II South Side", stanowią doskonały przykład naszego zaangażowania w realizację tej wizji oferując możliwość inwestowania już od 5000 zł.

Zachęcamy do kontaktu z Rentujemy, aby dowiedzieć się więcej o naszych inwestycjach i możliwościach, które oferujemy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z nieruchomościami, Rentujemy ma coś, co może spełnić Twoje oczekiwania inwestycyjne. Skontaktuj się z nami już dziś, poprzez wysłanie aby odkryć, jak możemy pomóc Ci zrealizować Twoje cele inwestycyjne.393 wyświetlenia

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page