top of page
  • Zdjęcie autoraLia Ahramovich

Home Staging: Klucz do sukcesu w wynajmie krótkoterminowymHome staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do prezentacji na rynku wynajmu, zyskuje coraz większą popularność. W przypadku wynajmu krótkoterminowego, odpowiednie zaaranżowanie wnętrza może przynieść korzyści zarówno właścicielom, jak i gościom. W Rentujemy.pl zawsze dbamy o to, aby apartamenty były odpowiednio przygotowane przed wynajmem.W tym artykule przedstawiamy, dlaczego home staging jest tak ważny w branży wynajmu krótkoterminowego.


Home staging może obejmować różne działania, takie jak:

  1. Porządki i organizacja przestrzeni: Home staging zaczyna się od uporządkowania wnętrza, co obejmuje usunięcie zbędnych przedmiotów, wyciągnięcie mebli od ścian oraz uporządkowanie szaf i półek.

  2. Naprawy i ulepszenia: Eksperci ds. home stagingu mogą zidentyfikować obszary, które wymagają naprawy lub ulepszenia, takie jak malowanie ścian, wymiana uszkodzonych elementów wykończenia czy renowacja podłóg.

  3. Aranżacja wnętrz: Home staging często obejmuje przearanżowanie mebli, aby stworzyć harmonijne i funkcjonalne wnętrza. Dobrze zaprojektowane wnętrza mogą sprawić, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej atrakcyjna.

  4. Dodatki i dekoracje: Eksperci ds. home stagingu zadbają o dodatki i dekoracje, które dopełnią wnętrze i nadadzą mu przytulny charakter. Może to obejmować wybór odpowiednich zasłon, poduszek, dywanów czy obrazów.

  5. Prezentacja zewnętrzna: Home staging obejmuje także dbanie o wygląd zewnętrzny nieruchomości, tak aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Może to obejmować koszenie trawnika, przycinanie krzewów, malowanie ogrodzenia czy ustawienie mebli ogrodowych.


Dlaczego Home Staging jest ważny dla najmu krótkoterminowego?

Sypialnia z aranżacją Home Staging od Rentujemy
Sypialnia z aranżacją Home Staging od Rentujemy


Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie dla gości, którzy wybierają apartament na krótki pobyt. Zadbany i atrakcyjnie urządzony apartament zwiększa szanse na szybsze zamówienie rezerwacji, a także przyciąga większą liczbę potencjalnych klientów. Home staging pozwala na wyeksponowanie atutów nieruchomości i stworzenie przytulnej atmosfery, która wpływa na pozytywne doświadczenia gości.


Większa liczba rezerwacji i wyższe ceny

Dobrze zaprezentowany apartament przyciąga więcej klientów, co z kolei przekłada się na większą liczbę rezerwacji. Ponadto, home staging pozwala na ustalenie wyższych cen za wynajem, ponieważ goście są gotowi zapłacić więcej za atrakcyjne i wygodne wnętrza. To oznacza większy zysk dla właścicieli apartamentów.


Pozytywne opinie i rekomendacje

Estetyczne wnętrza i starannie dobrane wyposażenie wpływają na pozytywne oceny gości. W efekcie, dobrze zaaranżowany apartament zbiera więcej pozytywnych opinii i rekomendacji. To z kolei przyciąga kolejnych klientów i przyczynia się do długotrwałego sukcesu na rynku wynajmu krótkoterminowego.


Oszczędność czasu i stresu

Profesjonalne przygotowanie apartamentu do wynajmu przez specjalistów home staging oszczędza czas i stres związany z samodzielnym zaaranżowaniem wnętrza. Ponadto, eksperci w dziedzinie home staging wiedzą, jak efektywnie wykorzystać przestrzeń i dostosować wnętrze do potrzeb różnych grup klientów.
Case Study: Duży dom na platformie Rentujemy.pl

Warsaw Hideaway by Rentujemy - with *Fireplace*
Warsaw Hideaway by Rentujemy - with *Fireplace*

W ramach naszego doświadczenia w home staging, chcielibyśmy przedstawić Państwu studium przypadku dotyczące dużego domu, który niedawno dołączył do naszej platformy pod nazwą “Warsaw Hideaway by Rentujemy - with *Fireplace*”. Ten wyjątkowy obiekt wymagał specjalnej uwagi i zaangażowania ze strony naszego zespołu, aby móc w pełni wyeksponować jego potencjał.


Przygotowanie tego dużego domu zajęło nam prawie cały dzień. Nasz zespół skoncentrował się na każdym z pomieszczeń, starannie dobierając elementy dekoracyjne, oświetlenie oraz aranżując meble w sposób, który podkreślał przestronność wnętrza. Zwróciliśmy również szczególną uwagę na detale, takie jak świeże kwiaty czy dodatki, które wprowadzały przytulną atmosferę.

Salon z kominkiem - przytulna atmosfera i ciepło dzięki zastosowaniu home stagingu - Rentujemy.pl
Rentujemy Warszawa - Salon z kominkiem - przytulna atmosfera i ciepło dzięki zastosowaniu home stagingu

Jednym z wyjątkowych elementów tego domu był kominek, który postanowiliśmy wykorzystać w procesie home staging. W trakcie sesji zdjęciowej, rozpaliliśmy ogień w kominku, co dodało ciepła i uroku wnętrzu. Efekty te widać było na profesjonalnych zdjęciach, które przekazywały wrażenie gościnności i wygody.Rentujemy Warszawa: Gotowa kuchnia z jadalnią w urokliwym 120m2 domu
Rentujemy Warszawa: Gotowa kuchnia z jadalnią w urokliwym 120m2 domu


Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz dbałości o detale, udało nam się zaprezentować ten duży dom w sposób, który przyciągnął uwagę wielu potencjalnych klientów. W rezultacie, właściciel obiektu odnotował wzrost liczby rezerwacji oraz pozytywnych opinii od gości, co przyczyniło się do zwiększenia zysków z wynajmu.


Rentujemy Warsaw Dreamy Den: Comfy Sleeping Room in a 120m2 House
Rentujemy Warsaw Dreamy Den: Comfy Sleeping Room in a 120m2 House

Zostań w Warszawskiej Willi


Pragniemy także podkreślić, że nasza oferta jest szeroko dostępna dla potencjalnych klientów. Duży dom, który jest przedmiotem naszego studium przypadku, można zarezerwować zarówno na platformach takich jak Airbnb i Booking.com, jak i na naszej własnej platformie stay.rentujemy.pl. Taka różnorodność kanałów dystrybucji pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców, co zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu w wynajmie krótkoterminowym.

Ten imponujący obiekt został sklasyfikowany jako city villa, co podkreśla jego luksusowy charakter i wyjątkowe cechy. Posiadając 120 m² powierzchni, ten przestronny dom oferuje komfortowe miejsce na pobyt dla nawet 8 osób. Dodatkowo, nieruchomość dysponuje dwoma miejscami parkingowymi, co jest istotnym atutem dla gości podróżujących samochodami.

Rentujemy Cozy Warsaw Retreat: Spacious 120m2 House with Fireplace
Rentujemy - Przytulny Warszawski Azyl: Przestronny 120m2 Dom z Kominkiem

Podsumowanie - Home Staging

Home staging w wynajmie krótkoterminowym to nie tylko sposób na podkreślenie atutów nieruchomości, ale także klucz do zwiększenia zysków i budowania długotrwałych relacji z klientami. W Rentujemy.pl zawsze dbamy o to, aby apartamenty były odpowiednio przygotowane przed wynajmem, co przekłada się na sukces zarówno właścicieli, jak i naszej platformy. Studium przypadku dużego domu pokazuje, jak nasze zaangażowanie w proces home staging może przynieść wymierne korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron.Rentujemy.pl - Obsługa Najmu Krótkoterminowego


Rentujemy.pl to profesjonalny zarządca nieruchomości, który oferuje pełną gamę usług związanych z zarządzaniem wynajmem krótkoterminowym. Naszym celem jest pomóc właścicielom nieruchomości w uzyskaniu maksymalnych zysków z ich inwestycji, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom komfortu i satysfakcji dla gości.

Comments


Uzyskaj oszacowanie potencjalnych zarobków z Rentujemy

zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, zarządzanie najmem krótkoterminowym, obsługa wynajmu krótkoterminowego, obsługa najmu krótkoterminowego, wynajem krótkoterminowym, najem krótkoterminowy, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy, zarządzanie nieruchomościami na wynajem, zarządzanie najmem, agencja najmu mieszkań

bottom of page